کفش زمستانی

کفش زمستانی

کفش زمستانی
100 / 100

کفش زمستانی

کفش زمستانی انتخاب کفش های زمستانی و روش نگهداری از آن
با شروع فصل سرما در پاییز و زمستان، افراد به تکاپوی خرید چکمه و کفش های زمستانی می‌افتند تا بتوانند محافظت بهتری از پاهای خود داشته باشند؛ ضمن این که ظاهر شیک و آراسته‌‌تری از خود نشان دهند.

همانطور که میدانید از پا به عنوان قلب دوم یاد میشود که میتواند در سلامت عمومی بدن بسیار تاثیر گذار باشد . اکثر افراد در هنگام خرید به زیبایی و ارزان بودن پوشاک دقت میکنند تا کیفیت آن .

اما این موضوع در خرید کفش بسیار متفاوت است و باید دقت بیشتری در آن داشته باشیم . کیفیت در کفش همیشه باید در اولویت باشد زیرا مستقیما به سلامت بدن مربوط میشود. انتخاب یک کفش نامناسب میتواند آسیب های زیادی به بدن شما وارد کند.

کفش زمستانی
کفش زمستانی

 

در فصل پائیز و زمستان در هنگام خرید کفش های زمستانی باید به نکاتی توجه داشته باشید که متناسب با این نوع کفش ها میباشد

نکاتی در مورد خرید کفش های زمستانی

کف کفش شما لیز نباشد

در نیمه‌ی دوم سال با مسائل آب وهوایی نظیر بارش برف و باران مواجه هستیم که به دنبال آن‌ها سطح معابر و خیابان‌ها لغزنده می‌شوند . از این رو باید دقت کنیم که کف کفش زمستانی ما عاج‌دار باشد تا به راحتی بر روی زمین لیز نخوریم.

ضمن این که پاشنه‌ی بلند هر چند باعث زیبایی و جلوه‌ی بیشتر چکمه می‌شود، اما کارآیی آن را به حداقل می‌رساند . بنابراین نهایت اندازه‌ی پاشنه از ۲ سانتی‌متر نباید بیشتر باشد.

چنانچه چکمه‌ای که از قبل خریده‌اید کف صافی دارد، خود را به زحمت خرید دوباره نیاندازید. چسباندن دو تکه کفی شیاردار می‌تواند مشکل سر خوردن کفش را حل کند.
به کفه و پاشنه چکمه دقت کنید . شما باید به دنبال موادی باشید که قابلیت کشش خوبی داشته باشند. یک تخت کفش مقاوم در مقابل لغزش ، برای کفش زمستانی عالی است.

کفش های زمستانی

کفش شما کمی بزرگ‌تر از پایتان باشد
از آنجا که در زمستان برای گرم‌تر نگه داشتن بدن از جوراب‌های ضخیم استفاده می‌کنیم لازم است حجم بیشتری برای فضای داخلی کفش خود لحاظ کنیم . بنابراین لازم است که کفش زمستانی خود را نیم تا یک شماره بزر‌گ‌تر از سایز اصلی تهیه کنیم.

 

این نکته را به خاطر داشته باشید که اندازه‌ی پای افراد در صبح، کوچک‌تر از بعد از ظهر است . از این رو در زمان صبح به هیچ عنوان برای خرید کفش زمستانه اقدام نکنید؛ چرا که در این شرایط ممکن است در مغازه از اندازه‌ی کفش خود راضی باشید،

اما مدتی بعد احساس کنید که کفش‌تان تنگ است و پای شما را اذیت می‌کند. در مورد چکمه‌ی کودک، کفش باید اندازه‌ی پای او باشد.

از این رو موقع خرید چکمه برای کودک، جوراب ضخیم پای او کنید تا چکمه را با آن امتحان کند . چنانچه انگشت شما از پشت چکمه بعد از کشیدن زیپ یا بستن بند، رد شد، یعنی این که چکمه اندازه‌ی پای کودک است.

کفش زمستانی
کفش زمستانی

 

کفش شما کمی بزرگ‌تر از پایتان باشد

کفش شما گرم و ضدآب باشد
مهم‌ترین نکته در مورد چکمه‌های زمستانی، پوشش گرمایی آن‌ها است . جنس داخلی چکمه معمولا، کرک، پشم یا نخ است. برای ضد آب بودن کفش بعضی جنس ورنی را پیشنهاد می‌دهند؛ حال آن که معمولا کفش‌های ورنی زود رنگ باخته و حالت کهنه به خود می‌گیرند. بنابراین به جای آن می‌توان از جنس چرم استفاده کرد که خاصیت ضد آب هم دارد.

در مجموع به ویژه اگر می‌خواهید چکمه را بیرون منزل بپوشید و مجبور هستید در خیابان‌های پر برف و گل و لای راه بروید، حتما به چکمه ضد آب بلند نیاز دارید .کفش زمستانی

اگر می‌خواهید کفش را در طول کار روزانه بپوشید، به میزان فعالیت خود توجه کنید. اگر فعالیت شما زیاد است، گردش خون بدنتان به گرم شدن پاهای شما کمک می‌کند؛ بنابراین نیازی نیست بوت (چکمه) خیلی گرمی خریداری کنید.

به عنوان مثال اگر چکمه را بیشتر برای ورزش پر تحرک صبح گاهی در بیرون خانه می‌خواهید، نیازی به چکمه خیلی گرم ندارید . صرف نظر از نکات بالا، چکمه زمستانی باید به اندازه کافی گرم باشد.

کفش شما گرم و ضدآب باشد

ضمن اینکه یک چکمه ایده آل برای هوای سرد زمستان، عایق کاری و لایه درونی زیادی در داخل خود دارد، بنابراین در یک زمستان معمولی نیازی نیست که جوراب خیلی گرم و خیلی ضخیمی همراه آن بپوشید.
از خم شدن ساق چکمه جلوگیری کنید

از آن جا که پس از درآوردن چکمه، ساق آن به یک طرف خم می‌شود، امکان ترک خوردن آن وجود دارد. بهترین کار برای جلوگیری از این مسئله قرار دادن چند عدد لوله‌ی مقوایی (به ارتفاع چکمه) در داخل چکمه است تا حالت ایست آن را نگه دارد.

به جنس و رنگ کفش توجه کنیدکفش زمستانی
به جنس کفش توجه کنید. بوت‌های زمستانی که از چرم یا چرم جیر تهیه شده‌اند، هم پرطرفدارند و هم مناسب هوای سرد و مرطوب زمستان هستند.
رنگ چکمه را طوری انتخاب کنید که با لباس شما هماهنگ بشود، البته بوت (چکمه) مشکی معمولا با بیشتر لباس‌های زمستانی به خوبی ست می شود و کثیفی را کمتر نشان می‌دهد. رنگ‌های قهوه‌ای هم از رنگ‌های روشن بهتر است و انواع مختلف آن را می توانید در فروشگاه های کفش ملی در سراسر کشور تهیه کنید.

کفش زمستانی
کفش زمستانی

بوت های راحت و روزانه

شوره زدایی از کفش های چرم کفش زمستانی
اگر کفش‌های چرم شما به علت برف و باران خیس شد، از گذاشتن آن‌ها در کنار وسایل گرمایشی خودداری کنید؛ چرا که این کار باعث ایجاد شوره و سفیدک بر روی آن‌ها می‌شود. در صورتی که با پر کردن داخل کفش‌ها با روزنامه می‌توان علاوه بر حفظ قالب کفش، رطوبت آن را جذب روزنامه کرد.

چکمه بارانی
چکمه بارانی

شوره زدایی از کفش های چرم

چنانچه با وجود انجام این اقدامات باز هم لکه‌های سفیدک بر روی کفش ایجاد شد، محلول آب و سرکه را آماده کرده و با برس یا پارچه‌ی آغشته به محلول را بر روی سفیدک کفش بکشید و سپس بر روی آن پنبه‌ی مرطوب بمالید.

جدیدترین مدهای چکمه و کفش پاییزی و زمستانی زنانه از راه رسیده است. در این مطلب ۱۰ مدل بوت و نیم‌بوت زنانه از جدیدترین ترندهای پاییز ۲۰۲۰ و زمستان ۲۰۲۱ را برای شما دست‌چین کرده‌ایم. پس اگر قصد دارید برای هوای ابری و بارانی پاییز و زمستان خود را آماده کنید این مطلب را از دست ندهید.

هر خانمی به طور متوسط ۵ جفت کفش در سال می‌خرد؛ چند جفت صندل و کفش راحتی برای تابستان، چند جفت بوت و نیم‌بوت برای پاییز و زمستان و چند جفت دیگر برای استفاده‌ی روزمره یا ورزش. اگر امسال تصمیم دارید یک مدل کفش پاییزی یا زمستانی زنانه جدید را به مجموعه کفش‌هایتان اضافه کنید، این مطلب خرید را برایتان ساده‌تر می‌کند.

۱۳ مد جدید زنانه برای پاییز ۲۰۲۰ و زمستان ۲۰۲۱

۱۳ نوع کفش پاشنه‌دار که تمام خانم‌ها باید بشناسند کفش زمستانی
امسال اکثر ترندها، از کفش‌های روزمره و راحت تا بوت و نیم‌بوت‌های پاشنه‌دار و خاص مجلسی، به سمت مدل‌های کاملا راحت و کاربردی رفته‌اند. این یعنی شما می‌توانید دقیقا همان مدل چکمه یا کفش پاییزی و زمستانی زنانه را که در ران‌وی‌ها پوشیده شده در استایلتان به کار ببرید.

۱. چکمه‌ی زنانه‌ی کامبت مدل دکتر مارتینز

چکمه زنانه کامبت مدل دکتر مارتینز

کفش زمستانی چرم

این مدل چکمه‌ی زنانه در گذشته امضای خاص برند دکتر مارتینز بود، اما امروز بسیاری از برندها شبیه آن را تولید می‌کنند. بوت‌های کامبت هم برای استایل مردانه و هم زنانه در دهه‌ی ۹۰ میلادی بیش از هر زمانی دیگری روی مد بود. البته این مدل در سال‌های اخیر یک بار دیگر به مد بازگشته است.

مدل بوت و نیم‌بوت زنانه‌ی کامبت از راحت‌ترین انواع کفش زمستانی است که می‌توانید در استایل‌های روزمره به کار ببرید.

۲. نیم‌بوت چلسی

نیم بوت زنانه چلسی

چلسی یک مدل شناخته‌شده برای انواع بوت و نیم‌بوت مردانه است، مدلی که در دو طرف آن کش به کار می‌رود و بدون بند است.

امسال نیم‌بوت زنانه‌ی چلسی هم وارد دنیای مد شده و در شکل‌های مختلف دیده می‌شود. مدل‌های ساده‌تر نیم بوت چلسی در استایل‌های رسمی زنانه و کمی شیک و جدی‌تر به کار می‌روند و مدل‌هایی با لژ ضخیم بیشتر برای استایل‌های روزمره‌ی دخترانه مناسبند.

۳. بوت بلند زنانه تا روی ران
بوت بلند زنانه تا روی ران

بوت چرم بلند زنانه از جذاب‌ترین مدل‌های کفش زمستانی زنانه است که احتمالا خیلی از ما فصل سرد را به خاطر آن دوست داریم!

بوت‌های خیلی بلند زنانه که تا بالای ران پا را پوشش می‌دهند چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته‌اند و در مد امسال نیز به چشم می‌خورند. این مدل بوت به شما اجازه می‌دهد در زمستان هم از دامن کوتاه استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را به تنهایی با یک کت شیک بپوشید و یک استایل مجلسی جذاب بسازید.

۴. بوت زنانه مدل چکمه‌ی اسب‌سواری

بوت زنانه مدل اسب سواری

اگر طرفدار مدل‌های ساده‌تر بوت زنانه هستید، احتمالا در مد پاییز ۲۰۲۰ و زمستان ۲۰۲۱ بوت‌های تا زانو با پاشنه‌ی تخت یا بلند چیزی است که به کارتان می‌آید. این مدل بوت‌ها با الهام از چکمه‌های مخصوص اسب‌سواری طراحی شده‌اند و بیش از همه در ران‌وی زمستانی برند چنل (Chanel) به چشم می‌خورند.

این مدل چکمه‌ی چرم زنانه در رنگ‌بندی‌های متنوع از مشکی تا قهوه‌ای سوخته یا متمایل به قرمز برای ساختن یک استایل روزمره و در عین حال شیک بهترین انتخاب است. برای تیپ زمستانی می‌توانید این مدل را هم با دامن و هم با شلوار جین جذب ست کنید.

۵. بوت و نیم‌بوت چرم چروک‌خورده

بوت چرم چروک خورده

این مدل بوت و نیم‌بوت زنانه با حالتی کمی شل و وارفته که باعث به وجود آمدن چروک در بخش رویی کفش می‌شود، در مد زمستانی سال گذشته هم دیده می‌شد، اما امسال بیش از همیشه از آن استقبال شد.

اگر به بوت‌های خیلی بلند تا روی ران علاقه دارید، اکثر بوت‌های چروک‌دار هم با قد بلند تا روی ران طراحی می‌شوند. پس با خرید این مدل می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

کفش زمستانی

۶. چکمه و کفش زنانه‌ی پاییزی نوک‌تیز

کفش زنانه پاییزی نوک تیز

اگر دوست دارید نشان دهید که به دنیای مد و فشن اهمیت می‌دهید، کافیست سراغ این مدل نیم‌بوت بروید! نیم‌بوت‌های نوک‌تیز مخصوص استایل‌های شیک، روی مد و کاملا خاص هستند.

کفش‌های پاشنه‌بلند نوک تیز از مدهای شاخص دهه‌ی گذشته بودند. امسال طراحان سراغ نیم‌بوت‌های نوک‌تیز مجلسی برای پاییز و زمستان رفتند تا حالت زنانه و ظریف گذشته را به این کفش‌ها بازگردانند.

۷. بوت و کفش زمستانی زنانه با زیره‌ی آجدار
کفش زمستانی زنانه با زیره آجدار

این مدل یکی از آن مدهایی است که در عین خاص و متفاوت بودن می‌تواند یک کفش زمستانی کاملا کاربردی هم باشد. پس اگر به دنبال یک نیم‌بوت زنانه‌ی راحت برای زمین یخ‌زده و برفی هستید این ترند زمستانی ۲۰۲۰ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۸. بوت‎های پر زرق و برق
بوت زنانه پر زرق و برق

اگر در هفته‌های فشن این مدل‌های خاص دیده نشوند، این هفته‌ها کاملا حوصله سر بر خواهند بود! البته این مدل بوت‌های پر زرق و برق زنانه در عین حال که خاص و متفاوت هستند، برای یک استایل مجلسی کاربردی‌اند و واقعا می‌توانند تیپ زمستانی شما را درخشان کنند.

بیشتر این نیم‌بوت‌ها از جنس چرم مصنوعی نقره‌ای و درخشان است اما طرح‌های پوست ماری با رنگ‌هایی مثل سبز فسفری براق هم در بین آن‌ها دیده می‌شود.

۹. بوت زنانه‌ی گلدار
بوت زنانه گلدار

طرح‌های گلدار به طور کلی برای مدهای پاییز و زمستان نوعی ساختارشکنی به شمار می‌روند. پارچه‌ها و لباس‌های گلدار معمولا برای فصل‌های بهار و تابستان است.

اما چرا که نه؟ بیایید به سبک طراحان این پاییز و زمستان شما هم مدل‌های گلدار نیم‌بوت و بوت زنانه را امتحان کنید.

طرح‌های گلدار مخصوص پاییز و زمستان معمولا از رنگ‌های گرم‌تری مانند قهوه‌ای، قرمز تیره، شرابی یا چرم سبز درست می‌شوند. این رنگ‌ها بیشتر از همه برای استایل زنانه‌ی پاییزی مناسب هستند.

کفش زمستانی

۱۰. بوت و نیم‌بوت چرم رنگی
بوت چرم رنگی

بوت و نیم‌بوت چرم مشکی و قهوه‌ای یک انتخاب همیشگی و کاربردی است. اما نظرتان درباره‌ی بوت‌های چرم رنگی چیست؟ چکمه‌های چرم رنگی یکی از جذاب‌ترین ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هستند که در مدل‌های متنوع از بوت‌های بلند تا نیم‌بوت‌های کوتاه پاشنه‌دار یا پاشنه‌تخت دیده می‌شوند.

اگر سراغ این مدل بروید می‌توانید برای هر استایلی یک انتخاب خاص با یک رنگ متفاوت داشته باشید. فراموش نکنید که این نیم‌بوت‌ها قرار است در مرکز استایل شما قرار گیرند!

کفش مجلسی زنانه

کفش مجلسی زنانه برندهای زیادی در سراسر جهان کفش‌های زنانه‌ی مختلفی را تولید می‌کنند. برندهایی مانند نایکی و اسکچرز بهترین کفش‌های ورزشی زنانه را در کالکشن‌هایشان دارند و بهترین کفش‌های چرم ایرانی را می‌توانید از برندهایی مانند چرم مشهد ، مارال چرم، اورز، نوین چرم و … تهیه کنید.

برندهایی مانند شیفر، دانیلی، آلدو، مانگو و هوگل هم می‌توانند انتخاب‌های قابل‌توجهی برای کفش‌های مجلسی و فانتزی باشند.

کفش زمستانی

کفش پاشنه بلند
کفش مجلسی زنانه

یک کفش خوب از طرفی به زیبایی استایل شما کمک می‌کند و از طرف دیگر در سلامتی شما بسیار مؤثر است. هرچند دیدن عکس
م استایل‌های شیک و خاص بازیگران معروف که اغلب با کفش پاشنه بلند در مراسم رسمی ظاهر می‌شوند باعث می‌شود.

استفاده از این کفش‌ها بسیار وسوسه برانگیز به نظر برسد اما واقعیت این است که استفاده از یک کفش چرم با کفی طبی در استایل‌های
رسمی یا اداری و یک کتونی استاندارد در استایل‌های اسپرت گزینه‌ی بسیار مناسب‌تری است و از نظر راحتی و سلامتی در اولویت است.

کفش زمستانی

kafshe zanane

اما به‌هرحال نمی‌توان به‌کلی از کفش‌های پاشنه بلند گذشت و هر خانومی نیاز دارد حداقل یکی دو جفت کفش پاشنه‌دار برای
کفش مجلسی زنانه مواقع خاص، مخصوصاً با لباس مجلسی داشته باشد.

کفش زمستانی

انتخاب کفش پاشنه دار

پیداکردن یک کفش پاشنه بلند راحت، ساده نیست. این کفش‌ها طراحی‌های مختلفی دارند و می‌توانید برای موقعیت‌های متفاوت
یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

بهترین کار این است که به‌جای پاشنه‌های میخی یک کفش پاشنه پهن جدید تهیه کنید و سراغ پاشنه‌
های بالای هفت سانتی‌متر نروید. می‌توانید یک نیم کفی طبی در قسمت جلویی کفش پاشنه بلندتان بگذارید تا راه‌رفتن با آن
کفش مجلسی زنانه کمی راحت‌تر شود.کفش زمستانی

kafsh
کفش مجلسی زنانه

البته پیش از همه‌ی این‌ها باید به‌خاطر داشته باشید که این کفش‌ها برای ساعت‌های طولانی یا موقعیت‌هایی که باید راه بروید مناسب نیستند و به زانوها، کمر، ستون فقرات و پاهای شما فشار وارد می‌کنند.

اگر می‌خواهید حتماً قدتان بلندتر باشد می‌توانید به سراغ کفش لژ دار بروید که راحت‌تر از پاشنه بلند است.کفش زمستانی

اگر پیراهن کوتاهی پوشیده‌اید که پاهایتان را نشان می‌دهد بهتر است کفش مجلسی زنانه یک کفش مشکی یا رنگ پوست همرنگ با جوراب شلواری‌تان انتخاب کنید تا کشیده‎‌تر به نظر برسید.

کفش زمستانی

nimbot

تولیدکنندگان زیادی در سراسر جهان اقدام به طراحی و تولید کفش پاشنه بلند مخملی، چرمی و… با مدل‌های مختلف کرده‌اند. برندهایی مانند مانگو، زارا، آلدو، هوگل و شیفر تولیدکنندگان خارجی‌ای هستند

که می‌توانید پاشنه بلندهای زنانه و دخترانه را در رنگ‌های فانتزی‌ای مانند صورتی و زرد و طرح‌هایی زیبا که شبیه نقاشی به نظر می‌رسند از آن‌ها تهیه کنید.

کفش زمستانی

کفش مجلسی زنانه ترک

زمانی که قصد دارید به یک مهمانی بروید بین پوشیدن لباس مهمانی و اینکه بخواهید ظاهری فراتر از یک تیپ معمولی داشته باشید،
یک تفاوت جزئی وجود دارد. اگر می‏خواهید لباسی مناسب برای یک جشن انتخاب کنید، یک لباس مجلسی پر زرق و برق می‏تواند
ظاهر شما را از حالت فریبنده، به حالت بد سلیقه تبدیل کند.

کفش زمستانی

bot
کفش مجلسی زنانه

چه شرکت در یک مهمانی کاری یا خانوادگی و چه شرکت در یک مراسم آنلاین اینترنتی، مهم است کفشی را که انتخاب می‏کنید
راحت و شیک باشد و احساس شگفت انگیزی در شما ایجاد کند. برای آگاهی از نحوه انتخاب بهترین کفش مجلسی زنانه بدون ایجاد
درد در قسمت پا.کفش زمستانی

 • آشنایی با ۸ نوع کفش مجلسی زنانه
 • کفش‎های براق
 • کفش‏های مخملی
 •  کفش با تزئینات
 •  کفش‌های راحتی و تخت بالرین
 •  کفش‎های پاشنه بلند
 •  صندل‌های بندی
 •  صندل‎های بدون پاشنه
 • کفش زمستانی
 •  چکمه
 • نحوه انتخاب کفش‏های مهمانی
 • انتخاب کفش راحت
 • انتخاب لباس مناسب
 • توجه به تطبیق پذیری
 • کاهش درد با کفش راحت
 • تمرین پا کردن کفش
 • تهیه چسب زخم و کفی کفش ژله ‌ای
 • آشنایی با ۸ نوع کفش مجلسی زنانه

از مدل‏های از مد افتاده تا سبک‏های براق، می‌توانند بهترین انتخاب برای کفش‎های مهمانی باشند.

کفش زمستانی

۱- کفش‎های براق

در بین مدل‎های کفش مجلسی زنانه، مدتی است که کفش‎های براق مد روز شده‌اند و نمی‎توان زمان بهتری جز مهمانی رفتن، آنها را انتخاب کرد. این کفش‎ها با درخشش بالا، مقدار مناسبی از زرق و برق را برای تبدیل هر لباس ساده‌ای به لباس مهمانی شیک دارند.

از بین مدل‎های پاشنه بلند باریک، مانند پاشنه سوزنی و دمپایی راحتی، یکی را انتخاب کنید تا ظاهر شما به شکلی کفش مجلسی زنانه متناسب و شیک تبدیل شود.

کفش زمستانی

bot zanane

سایه‎ های طلایی و نقره‌ای، انتخاب مناسبی هستند تا حداکثر تأثیر را بر روی پای شما ایجاد کنند. کفش نقره‌ای رنگ را می‏توانید
با لباس‎های رنگ‏ سرد مانند سفید و آبی ست کنید و کفش طلایی رنگ را در کنار لباس‌های رنگ‏ قرمز برای درخشش بیشتر در
مهمانی انتخاب کنید. اگر به دنبال چیزی متفاوت‌تر هستید، می‌‎توانید کفش‏های براق صورتی طلایی را نیز امتحان کنید.

کفش زمستانی

۲- کفش‏های مخملی

در حالی که انتخاب کفش‎های براق، جلوه لباس را پر زرق و برق می‏کند کفش‏های مخملی، کمی از جذابیت لباس می‎کاهد. این کفش
‏های شیک و مجلسی زنانه می‎توانند به عنوان کفش‎های جدید و لبه دار مورد پسند همه واقع شوند. برای مهمانی‎ها، جشن‎ها و مواقعی
که کفش‏های پاشنه‎ کلاسیک به خوبی نمی‏توانند ظاهر شما را متناسب نگه دارند این کفش‏های کمی گران و مجلل، انتخابی ایده آل
کفش مجلسی زنانه و عالی هستند.

کفش زمستانی

nimbot zanane

برای اینکه این سبک از کفش، تأثیر بیشتری در ظاهر شما داشته باشد می‏توانید سبک کوتاه و کمی حجیم را انتخاب کنید. کفش‏های
بوت و صندل‏های لژدار پاشنه دار مخمل، بهترین گزینه ‏ها برای ایجاد ظاهری شیک هستند. رنگ‏های تیره، رنگ‏هایی ایده آل بوده و با
کفش مجلسی زنانه انواع لباس‎های مشکی کوتاه به راحتی ست می‎شوند.

کفش زمستانی

۳- کفش با تزئینات

طبقه بندی اینکه کدام کفش می‏تواند کفش مجلسی زنانه و مهمانی محسوب شود، کار دشواری است؛ اما قطعاً کفش‎هایی با
حاشیه ‏های چین دار، مخصوص مهمانی طراحی و دوخته می‏شوند. آن‌ها نه تنها تزئینی و شیک، بلکه منحصر به فرد و خاص هستند
کفش مجلسی زنانه و برای مناسبت‎های مختلف می‏توانند انتخاب ایده آل باشند.

کفش زمستانی

kafshe dokhtarane

کفش‏های حاشیه چین دار و ریشه دار می‏توانند در مدل‏های مختلفی مانند چکمه، کفش پاشنه بلند و کفش راحتی، طراحی و دوخته
کفش مجلسی زنانه شوند؛ اما برای رفتن به یک مهمانی، یک جفت کفش پاشنه بلند، بسیار شیک‌تر خواهد بود.

کفش زمستانی

sandal

حاشیه ‏های ظریف، احساس ظریف بودن و حاشیه‏ های پهن و بزرگ باعث می‏شوند جلوه کفش بیشتر شود. جنس‏های غیر معمول
کفش‎های حاشیه چین دار، جلوه لباس را کم خواهد کرد. آن‌ها را با لباس‏های ساده ست کنید و به عنوان اصلی‌ترین جاذبه ظاهری
نگه دارید. می‏توانید این نوع از کفش‏ها را با حاشیه‏ های چین دار، ریشه دار یا پردار انتخاب کنید.

کفش زمستانی

۴- کفش‌های راحتی و تخت بالرین

کفش‌های بالرین ممکن است گزینه خوبی برای مهمانی نباشند؛ اما می‎توانند ظاهری بسیار شیک ایجاد کنند. این کفش ‏های مجلسی زنانه ساده و بدون ارتفاع، اخیراً با کمی تغییر شکل ظاهری با انواع لباس‏های مجلل ست و استفاده شده است.

در حالی که پایه اصلی آنها هنوز همان کفش صاف و سبک است که دور تا دور پا را احاطه می‏کند، جنس جدید بالرین‏ها هستند که علاقمندان بیشتری را جذب خود کرده اند.

کفش زمستانی

sandale zanane

نوارهای خاص، سگک، روبان و پاشنه‎ های کوچک از جمله تغییراتی است که در این کفش صورت گرفته است. در کفش صاف مدرن
بالرین، هر آنچه که یک کفش مهمانی دارد را می‏توانید پیدا کنید. وقتی میزان راحتی این کفش‏ها را در نظر بگیرید، تردیدی نداشته
کفش مجلسی زنانه باشید که آنها جزو کفش‎های مورد علاقه جدید شما خواهند بود.

کفش زمستانی

۵- کفش‎های پاشنه بلند

کفش‎های پاشنه بلند به راحتی یکی از بهترین سبک‎ها و انتخاب‎های کفش مجلسی زنانه و مهمانی هستند. انتخاب کفش کلاسیک،
انتخابی است که هر خانمی برای رفتن به یک مهمانی مجلل به سراغ آنها می‎رود. تنها ترفند برای ایجاد یک ظاهر زیبا، انتخاب یک
کفش مجلسی زنانه  جفت کفش کاملاً مناسب مهمانی است.

کفش زمستانی

sandale pashne boland

حضور در یک مهمانی با کفشی که در محل کار می‌پوشید، هرگز امتیازات ویژه ‌ای به سبک شما اضافه نخواهد کرد. در عوض،
کفش‎های پاشنه بلند کلاسیک می‎توانند ظاهر شما را خاص و منحصر به فرد کنند. با انتخاب یک کفش نوک تیز سنتی می‎توانید
ظاهر خود را ساده نگه دارید و با انتخاب جزئیات مانند رنگ‎های تیره، طرح، برش، نوارها و تزئینات، ظاهری متفاوت ایجاد کنید.

کفش زمستانی

۶- صندل‌های بندی

با انتخاب صندل با بند دور مچ پا، تمام تأکید بر روی مچ پا است و چشم‏ها را به سمت پایین پاها می‏کشاند. این کفش‏ها یکی از
ویژگی‏های اصلی ظاهر شما هستند، دقیقاً همان چیزی که می‏خواستید. این کفش ‎های مجلسی زنانه جلب توجه کننده، برای
هر مهمانی و هر خانمی مناسب هستند. صندل با بند دور مچ پا انواع مختلفی دارد.

کفش زمستانی

chakme

مدل بندهای تکی ظریف، بندهای پهن دور مچ پا و روبان و بندهای دور ساق پا را می‎توانید انتخاب کنید. می‎توانید صندل‏های صاف،
بدون پاشنه با بند دور مچ پا را در مدل‏های مختلفی پیدا کنید؛ اما برای ظاهری شیک، مدل پاشنه دار، پاشنه باریک یا ضخیم را به
شما پیشنهاد می‏دهیم. ارتفاع اضافه شده به پاشنه کمک می‌کند تا هم قد بلندتر دیده شوید و هم از سنگینی مچ پا جلوگیری ‎شود.

کفش زمستانی

۷- صندل‎های بدون پاشنه

صندل‎های صاف بدون پاشنه دوباره مد شده ‌اند و مناسب برای مهمانی هستند. این کفش مجلسی زنانه در مدل‏های مختلف طراحی
شده و متناسب فصل بهار است. با انتخاب آنها هیچ دردی را در پا احساس نخواهید کرد و جایگزینی عالی برای کفش‏های پاشنه
کفش مجلسی زنانه دار هستند.

کفش زمستانی

chakme zanane

اگرچه ممکن است شیک به نظر نرسند؛ اما این کفش‏های صاف و بدون پاشنه با لباس‏های عجیب و غریب، حس و حال دخترهای
باحال و سرزنده را ایجاد می‏کند. فقط به خاطر داشته باشید قسمت‏های دیگر ظاهری خود را نیز چک کنید تا با انتخاب کفش‏ها،
کفش مجلسی زنانه تداخل نداشته باشد.

کفش زمستانی

۸- چکمه

نیازی نیست تا در همه مهمانی‎ها، لباس شب و کفش‎های پاشنه بلند بپوشید. برخی به سادگی خواستار یک ظاهر شیک و ساده
هستند، یک جفت چکمه مخصوص مهمانی می‏تواند کفش ایده آلی باشد. ممکن است کفش‏های پاشنه دار حتی استاندارد، باعث
گرفتگی و درد در پا شوند و خسته کننده به نظر برسند؛ اما یک جفت چکمه تا مچ پا می‎تواند شرایط مناسبی را فراهم کند.

کفش زمستانی

کفش زنانه

چکمه‎های کوتاه و راک ‌اند رول، بهترین گزینه برای رفتن به یک مهمانی مدرن هستند. در حالی که چرم مشکی، یک انتخاب معمولی
محسوب می‎شود. چرا در مهمانی کمی بیشتر لذت نبرید! چرم براق، رنگ‌های غیرمعمول، طرح پوست حیوانات و تزئینات اضافه شده
کفش مجلسی زنانه در چکمه، می‎توانند ظاهر شما را کاملاً شیک نگه دارند.

کفش زمستانی

نحوه انتخاب کفش‏های مهمانی

راحتی در مهمانی یک نکته کلیدی است، خصوصاً در مواردی که می‏دانید زمان زیادی را باید روی پاهای خود بایستید. اگر قصد دارید
از مهمانی لذت ببرید راحتی کفش مجلسی زنانه مهم است. اشتباه نکنید! نباید احساس خوب بودن را فدای ظاهر خوب داشتن کرد.
اگر از قبل به پوشیدن کفش‎های پاشنه بلند عادت دارید آنها می‏توانند برای شما عادی باشند؛ اما عده ‌ای هستند که با کفش‏های تخت
یا پاشنه کم احساس راحتی بیشتری می‏کنند.

کفش زمستانی

انتخاب لباس مناسب

لباس‎ها و کفش‎ها باید کاملاً مکمل یکدیگر باشند. اگر لباس‏های شما پر زرق و برق هستند، درخشش را در قسمت پاها کم کنید.
اگر لباس مشکی کوتاه یا یک شلوار مینیمالیستی پوشیده ‌اید با انتخاب یک جفت کفش رنگارنگ، براق یا تزئین شده، جلوه ‌ای از
زرق و برق را به لباس خود اضافه کنید.

کفش زمستانی

نیم بوت

در هنگام خرید کفش مجلسی زنانه باید به یک نکته دقت کنید. باید کفشی را انتخاب کنید که در طول سال در مناسبت‏های خاص دیگر
نیز بتوانید استفاده کنید. به سراغ سبکی بروید که واقعاً عاشق آن هستید.کفش‏های تخت، جلو باز، پشت بندی و رنگی به راحتی با
لباس‌های دیگری که در کمد لباس دارید هماهنگی دارند. رنگ مشکی همانطور که با بسیاری از رنگ‏های دیگر مطابقت دارد یک انتخاب
مناسب است. رنگ سرخ ملایم یا بژ نیز به همان اندازه می‏توانند با سایر رنگ‎ها همخوانی داشته باشند.

کفش زمستانی

بوت

این بدان معنا نیست که شما باید از هر رنگ جالب توجه دیگری اجتناب کنید. مناسبت‎های دیگر مانند جشن پایان تحصیلی، جشن
عروسی یا یک جشن تولد را در نظر بگیرید و کفشی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی در این مراسم‎ها نیز بپوشید.

کفش زمستانی

کاهش درد با کفش راحت

درد پا غالباً به دلیل عدم تناسب یا ناشی از فشار وارد شده بر روی کف پا و نزدیکی به انگشتان پا ایجاد می‏شود؛ بنابراین انتخاب
یک جفت کفش مناسب که به دقت طراحی شده است می‏تواند تا حدودی فشار وارد شده بر روی پا را کاهش داده و کمک می‏کند
تا راحت و بدون درد کفش مجلسی زنانه را به پا کنید.

کفش زمستانی

تمرین پا کردن کفش

پا کردن کفش‏های جدید برای اولین بار در روز مهمانی -چه کفش پاشنه بلند باشد و چه نباشد- ایده خوبی نیست. چرا که ممکن
است در انتهای مراسم با پاهای دردناک و پوشیده شده از تاول مواجه شوید. هنگامی که کفش‏ها را انتخاب و خریداری کردید، آن‌ها
را در خانه به پا کنید تا به آنها عادت کنید.

کفش زمستانی

نیم بوت ترک

بیشتر کفش‎ های مجلسی زنانه جدید، قبل از اینکه آنها را بپوشید نیاز دارند تا کمی جا باز کنند؛ بنابراین آنها را برای مدت کوتاهی
بپوشید تا به آرامی کشیده و شل شوند و پاها احساس راحتی پیدا کنند.تهیه چسب زخم و کفی کفش ژله ‌ای ممکن است مجبور
شوید به دلیل درد پا مهمانی را ترک کنید. توصیه می‏کنیم کمی هزینه کرده و چسب زخم و کفی کفش ژله ‌ای خریداری کنید.

کفش زمستانی

بوت زنانه

با یک نگاه ساده به انواع کفش های مجلسی زنانه و مردانه موجود در بازار متوجه می شوید که غالب آن ها خشک بوده و پشت پای
هر فردی را آزار می دهند و حتی آسیب هایی به پای آن ها وارد می کنند و حتی در غیر این صورت راه رفتن با این کفش ها سخت تر
بوده و پس از چندین ساعت پوشیدن آن ها خستگی مجالی به آن ها نمی دهد و خیلی زود از وجود این مدل از کفش ها خسته و
ملول می گردند.

کفش زمستانی

نیم بوت زنانه

به همین دلیل است که امروزه به جهت سهولت استفاده از کفش های مجلسی شما می توانید جنس چرم را امتحان کنید تا به طور
کلی دید شما نسبت به پوشیدن کفش مجلسی مردانه و کفش مجلسی زنانه تغییر یابد. چرا که جنس به کار گرفته شده در این
کفش ها فوق العاده سبک می باشد و با توجه به قابلیت طبی بودن آن ها هیچ گونه فشاری به پای شما وارد نمی آید و شما خیلی
راحت می توانید حتی ساعت ها از آن ها بدون کوچکترین حالت خستگی استفاده کنید.

کفش زنانه ترک

بنابراین اگر به فکر خرید کفش مجلسی زنانه یا مردانه هستید؛ سعی کنید به جای خرید کفش های ارزان قیمت و غیر استاندارد،
به فکر خرید یک جفت کفش استاندارد و فوق العاده راحتی باشید که سلامتی شما را در خطر نیندازد. بهترین گزینه پیش رو خرید
کفش مجلسی زنانه یا کفش مجلسی مردانه چرم می باشد که شما می توانید هر یک از مدل های آن را برای خود خریداری کنید.

کفش زمستانی

کفش مجلسی زنانه چرم

زن ها نیز می تواند با خرید کفش مجلسی چرم زنانه در هر مجلس و محفلی بدرخشند. کفش های چرم با زبره راحتی و طبی فرصتی
را برای آن ها فراهم می آورد تا در عین حال که می توانند زیباترین و جذاب ترین کفش ها را برای خود انتخاب می کنند؛ می توانند از
وجود جنس مرغوب و استاندارد جنس چرم به خوبی بهره مند شده و کفش های خود را تا مدت ها داشته باشند.

کفش زمستانی

چکمه

کفش مجلسی زنانه در رنگ بندی های متفاوت و مدل های بی نظیری عرضه می شود که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی
خود هر یک از مدل های متنوع و بی نظیر کفش های چرم مجلسی را خریداری نموده و از وجود آن ها در مکان های مختلف به خوبی
استفاده کنید. میزان رضایت بانوان ایران زمین نسبت به کفش مجلسی چرم زنانه خود دال بر وجود این مسئله است که شما می
توانید با اطمینان خاطر بیشتری این کفش ها را پوشیده و در آن ها احساس راحتی کنید.

کفش زمستانی

چکمه زنانه

کفش مجلسی چه به صورت مردانه و چه به صورت زنانه می بایست به گونه ای باشد که ضمن اذیت نشدن پا و کمر، شما بتوانید از
دوام و ماندگار آن تا مدت ها استفاده کنید. خاصیت جنس چرم دقیقا به این صورت است که این امکان را به شما می دهد تا شما
بتوانید تا مدت ها کفش های چرم مجلسی خود را بپوشید و از مکانی به مکان دیگر در طول روز تردد داشته باشید بدون آن که ذره ای
خستگی به جسم و جان شما نفوذ کند.

کفش زمستانی

صندل

بنابراین با توجه به این مسئله که دوام و ماندگاری جنس چرم در قیاس با سایر جنس های دیگر بیشتر است؛ شما می توانید به جای
چندین کفش در طول سال و پارگی و دور انداختن آن ها تنها یک بار شانس خود را امتحان کنید و این بار خرید کفش مجلسی چرم
زنانه یا مردانه را خریداری نمایید تا با خرید تنها یک جفت حتی تا چندین سال خود را از خرید کفش معاف کنید.

کفش زمستانی

صندل دخترانه

بنابراین حتی اگر در نگاه اول قیمت کفش مجلسی چرم زنانه و مردانه در قیاس با سایر جنس های دیگر گران قیمت تر باشد؛ با توجه
به این مسئله که دوام و ماندگاری این کفش ها بیشتر هستند و نیازی به خرید مجدد کفش در طول سال و حتی در طی سال های
پشت سر هم نیست؛ می توان گفت: خرید کفش مجلسی مردانه و زنانه چرم برای شما مقرون به صرفه تر تمام می شود. پس از
همین الان دست به کار شوید و برای خرید کفش مجلسی چرم اقدامات لازم را صورت بخشید.

کفش زمستانی

صندل زنانه

کفش مجلسی چرم بسیار درخشنده و زیباست و در صورتی که شما نسبت به کفش های خود احتیاط های اولیه را در نظر بگیرید؛
می توانید تا چندین سال از وجود این کفش ها استفاده کنید. حس درخشندگی و نونواری در کفش های چرم مجلسی زنانه و مردانه
به وضوح مشخص است و شما می توانید با پوشیدن این کفش ها در مکان ها و محیط های مختلف همواره یک سر و گردن از بقیه
بالاتر باشید و به گونه ای شخصیت اجتماعی خود را نمایان سازید که هر کس با دیدار شما احساس فخر کرده و احترام شما را نگه دارند.

کفش زمستانی

کفش زمستانی

کفش زمستانی